Home / Lajme / Maqedoni / Rangellova në PSP, nuk ndjehet fajtore

Rangellova në PSP, nuk ndjehet fajtore

Deputetja e OBRM-PDUKM, Daniella Rangellova, sot ka qenë e thirrur nga PSP-ja për të dëshmuar si e dyshuar në rastin ‘Talir,

 

Rangellova për median tha se ajo do të kërkojë hetim në dëshmi sepse siç tha, secili, fillimisht duhet të shikojë për çka dyshohet, e më pas të jep dëshmi.

‘Nuk ndjehem fajtore sepse asnjë gabim nuk kam vepruar’, tha ndër të tjera Rangellova.

Në pyetjen e gazetarëve sesi partia OBRM-PDUKM shquhet për aq pronë të madhe, ajo ka theksuar se nuk ka informacion për këtë dhe se duhet të pyetet ai çka e ka blerë pronën.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *