Home / Kryesoret / Rashkovski premton se do të hetohen të gjithë tenderët e dyshimtë të familjes Mukoski (Video)

Rashkovski premton se do të hetohen të gjithë tenderët e dyshimtë të familjes Mukoski (Video)

Sekretari shtetëror në Republikën e Maqedonisë, Dragi Rashkoski ka thënë se do të hetohen të gjithë tenderët e dyshimtë të Qeverisë së Maqedonisë që më herët i janë dhënë vëllait të deputetit të OBRM-PDUKM-së Krsto Mukoski.

 

 

Boban Mukoski, vëllai i deputetit të OBRM-PDUKM-së është udhëheqës i ndërmarrjes ”Atrium” për të cilin, sekretari i Qeverisë Dragi Rashkovski në një intervistë në TV24 ka thënë se do të hetohen të gjithë tenderët e dhënë nga Qeveria e kaluar në mandatet e shkuara.

Përndryshe, ndërmarrja ”Atrium” u njoh në opinion për huqjen e punëve në stadiumin e qytetit të Shkupit, ”Telekom Arena-Filipi i Dytë” ku edhe pritet të luhet loja e Superkupës së Evropës në mes Manchester United dhe Real Madrid.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *