Home / Sport / Real Madrid thyen rekordin, transferon sulmues për 135 milionë euro

Real Madrid thyen rekordin, transferon sulmues për 135 milionë euro

Real Madrid është i gatshëm të paguajë një shifër rekorde për transferimin e një përforcimi të ri.
Real Madrid nuk dorëzohet në përpjekje për transferimin e sulmuesit të Monacos, Kylian Mbappe.

E përditshmja sportive madrilene “AS” shkruan se klubi madrilen është duke përgatitur një ofertë të tretë për blerjen e yllit francez,

Real Madrid është i gatshëm të paguajë 135 milionë euro për transferimin e Mbappe në Santiago Bernabeu.

Dy oferat e para të pasuksesshme ishin nga 100 dhe 115 milionë euro.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *