Home / Lajme / Rajon / Selmanaj: Koalicioni PAN ka shkelur ligjin zgjedhor (VIDEO)

Selmanaj: Koalicioni PAN ka shkelur ligjin zgjedhor (VIDEO)

Kandidati për deputet, Driton Selmanaj tha se koalicioni siç e quajti ai “i PAN- ikut kulmoi duke shpërfaqur frikën dhe panikun”.

Më tej ai tha se fushatës së tillë propaganduese i janë bashkuar edhe disa Exit Polle të rrejshme të porositura me qëllim shkaktimi të hutisë tek qytetarët.

“Për shkelje të ligjit zgjedhor nga PAN ne kemi vendosur t’i drejtohemi institucioneve kompetente për të marrë masat e duhura konform ligjit. Garantojmë popullin e Kosovës se fitorja është në duart e qytetarëve të saj. Iu bëjmë thirrje qytetarëve të jenë të qetë dhe me dinjitet ta kryejnë obligimin qytetar”, tha Selmanaj në një konferencë për media.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *