Home / Kuriozitete / Sherr femrash, rrihen në parkun e fëmijëve (Video)

Sherr femrash, rrihen në parkun e fëmijëve (Video)

Një video është bërë mjaft virale në internet, pasi në të shfaqen dy femra që bëjnë sherr.

Pamjet na vijnë nga Dublini i Irlandës dhe në to shihet se si ato shkulen nga flokët.

Gjithashtu shihet edhe një kalimtar që tenton për t’i ndarë, por pavarësisht kësaj, ato vijojnë përleshjen mes tyre.

Pamjet janë regjistruar në një park fëmijësh.

 https://youtu.be/CvFyVAwkjYs

Gjithashtu lexo

Shitet shtëpia më e lartë në botë (Foto/Video)

Shtëpia më e lartë në botë e njohur si “Falkon nest” në Prescott të Arizonës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *