Home / Kryesoret / Sheshi i uzurpuar i Tetovës, ja si ishte dikur.. (FOTO)

Sheshi i uzurpuar i Tetovës, ja si ishte dikur.. (FOTO)

Dikur sheshi i Tetovës ka qenë i mbuluar me gjelbërim, shatërvan me ujë, lule karrige për të pushuar dhe gjithçka tjetër e bukur.

Sot Sheshi i Tetovës është shndërruar në një shesh me lojëra, ku gati është uzurpuar gjithë hapësira ku shihen edhe lojëra të pa lëvizeshe që më nuk duket si shesh por si një qendër lojërash për fëmijë.

Gjithashtu lexo

Pastrimi i lumit shkakton shumë pluhur, banorët ankohen – (VIDEO)

Më shumë se dy javë pas vërshimit të lumit në fshatin Poroj punimet në drejtim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *