Home / Lajme / Kronika e zezë / Shkelet me veturë një polic në qendër të Tetovës

Shkelet me veturë një polic në qendër të Tetovës

Para disa minutave në qendër të Tetovës është shkelur një polic me inicialet A.B nga Tetova, nga ana e një personi rreth 30 vjeçar me veturën e tijë Audi A4./Tv Koha

Sipas dëshmitarëve polici është goditur duke kaluar rrugën tek vijat e bardha nga pakujdesia e shoferit, menjëher pas ngjarjes polici me veturën e ndihmës së shpejtë është dërguar në spitalin klinik të Tetovës.

Gjendja e policit nuk është në rrezik për jetën por sipas disa kolegëve të tijë ai do të mbahet për shërim të mëtutjeshëm.

Ekipet e policisë kanë dalur në vend ngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotësishme të rastit q \ë coi deri tek ky aksident, por nga disa fjalë që qarkullojnë nga vend ngjarja thuhet se shoferi i  Audi A4 ka qenë mbi shpejtësinë e lejuar në vende urbane./Tv Koha

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *