Home / Lajme / Shkëndija rinovon me Cuculin dhe Junior

Shkëndija rinovon me Cuculin dhe Junior

Skuadra e Shkëndijës dhe futbollistët e saj Ardian Cuculi dhe Stenio Junior gjejnë gjuhën e përbashkët për të vazhduar bashkëpunimin për të paktën edhe një sezon. Lajmin e bën të ditur klubi tetovar në një komunikatë zyrtare. Cuculi ka hedhur firmën edhe për një vit tjetër, ndërsa Stenio Junior ka nënshkruar për 3 sezone të tjera. Me firmosjen e kontratës me Cuculin dhe Juniorin ekipi ka ruajtur dy pika të rëndësishme, për kampionatin vendor por edhe për garat evropiane. Në fazën e parë të Europa League, Shkëndija do të sfidohet nga moldavët e Dacia.

Gjithashtu lexo

Bayerni i futet garës për Ronaldon, mbi 100 milionë për portugezin

Cristiano Ronaldo është pranë largimit nga Real Madridit. Futbollisti më i mirë në botë për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *