Home / Lajme / Botë / Shpërthim afër objektit ushtarak të NATO-s në Izmir të Turqisë (Foto)

Shpërthim afër objektit ushtarak të NATO-s në Izmir të Turqisë (Foto)

Një shpërthim ka ndodhur në afërsi të objektit ushtarak të NATO-s në provincën e Izmirit në Turqinë perëndimore, raportojnë media turke.

 

Siç është raportuar më tej, përcjell Telegrafi, shpërthimi ka dëmtuar një mur në objektin ushtarak të NATO-s, por në këtë rast nuk është lënduar askush.

Eksplozivi thuhet të ketë shpërthyer në orën tetë sipas kohës lokale.

E policia ka siguruar zonën dhe po hetojnë shkakun e aksidentit. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Po rrëshqiste në tobogan me miqtë, rrëzohet dhe lëndon rëndë qafën dhe shpinën – pamjet rrëqethëse publikohen në internet (Video, +16)

Toboganët e mëdhenj të montuar në pishina ofrojnë adrenalinë dhe një përvojë unike. Megjithatë, shpesh …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *