Home / Lajme / Botë / Shqiptarja çmend me supergol! Voto për golin më të bukur në Zvicër!

Shqiptarja çmend me supergol! Voto për golin më të bukur në Zvicër!

Një juri profesionale e përbërë nga përfaqësuesit e mediave dhe klubeve ka zgjedhur tre golat më të bukur të sezonit për konkurrencën e femrave në futboll. Tani janë teleshikuesit që do të zgjedhin “Tore der Runde”.

Pjesëmarrja në votime me “like” mbyllet deri në 30 qershor, ora 12:00. Interesante është se mes tre golave më të bukur të përzgjedhur është edhe goli i shqiptares Florijana Ismaili me klubin e saj BSC Young Boys -Frauen.

Gjithashtu lexo

ISIS paralajmëron sulme në Itali – (VIDEO)

Spanja i kujtoi 14 viktimat e sulmeve të Katalunjës me një meshë të posaçme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *