Home / Kryesoret / Shtyhet seanca për rastin “Monstra”

Shtyhet seanca për rastin “Monstra”

Seanca e sotme publike per rastin “Monstra” nga gjykata suprene u anulua per shkak se nuk ishte I pranishem avokati mbrojtes Asmir Alispahiq, shkruan Almakos.

 

Te pranishem ishin Naser Raufi, Gjorgji Nastevski dhe Sasho Dukovski.

Duke qene se seanca do te anulohej, gjykata kishte vendosur qe te akuzuarit te nos silleshin nga burgu.

Seanca e rradhes eshte caktuar per ne daten 12 shtator ne oren 11.

Evi Shkopi

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *