Home / Kryesoret / Shumë argumente kundër Zaev per “Shkupi-2014”, BDI, BESA e LR-PDSH në gjumë

Shumë argumente kundër Zaev per “Shkupi-2014”, BDI, BESA e LR-PDSH në gjumë

Disa argumente shumë të qëndrueshme kundër kryeministrit Zaev dhe disa ministrave të tij, të cilët thanë se nuk do të preken projektet e “Shkupi 2014”, përfshirë përmendoret, sepse “kostoja për prishjen apo dislokimin do të jetë e lartë”.

Ndërkohë, BDI, Besa dhe LR-ja vazhdojnë gjumin dhe nuk kanë bërë asnjë prononcim.

Postim facebook nga gazetari Bekim Laçi

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *