Home / Lajme / Botë / Sikur BMW Z3 M mos të hiqej nga prodhimi, tani mund ta kishte këtë pamje të mahnitshme (Foto)

Sikur BMW Z3 M mos të hiqej nga prodhimi, tani mund ta kishte këtë pamje të mahnitshme (Foto)

Esa Mustonen nga Franca, e ka dizajnuar formën se si do të dukej sot BMW Z3 M, sikur mos të hiqej nga prodhimi më 2002.

Duke u bazuar në format që kanë veturat e reja, linjat dhe mundësitë e aerodinamikës, është rikrijuar kjo kupe që ka qenë shumë e pëlqyer.

Me vetëm gjashtëmijë njësi të lëshuara në treg, ka pasur shumë interesim për këtë linjë,që BMW nuk e ka rikthyer më kurrë.

Përmes këtyre imazheve, del se sikur Z3 M të kthehej do të ishte rivale me modelet më të kërkuara së fundmi.

Gjithashtu lexo

Rusia thotë se është pothuajse e sigurt se lideri i ISIS Abu Bakr al-Bagdadi është vrarë

Ministria e Jashtme e Rusisë ka thënë sot se është pothuajse e sigurt se lideri …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *