Home / Showbiz / Sinani dhe Andrra largohen nga Shqipëria për në resortin luksoz

Sinani dhe Andrra largohen nga Shqipëria për në resortin luksoz

Pushimet për Sinan Hoxhën dhe familjen e tij si duet kanë nisur më herët se viteve tjera.

Çifti i njohur kanë publikuar foto në rrjetet sociale nga vendi që kanë zgjedhur për të pushuar.

Ata kanë shkuar në një resort turistik në Turqi, dhe po shijojnë këto ditë relaksi përpara se të fillojë vera e ngarkuar për këngëtarin mjaft të pëlqyer nga publiku shqiptar, Sinan Hoxhën.

093d694e5a382cea7e0e680f8857b4ab1497015587

 

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *