Home / Lajme / Maqedoni / Sot në Tetovë organizohet Panairi për punësim

Sot në Tetovë organizohet Panairi për punësim

Agjencia për Punësim e Republikës së Maqedonisë sot do të organizojë Panair për Punësim në Tetovë.
Panairi, siç paralajmërojnë, do të mbahet në Qendrën për kulturë ‘Ilo Antoki-Smok’ në të cilin do të marrin pjesë punëdhënës dhe të papunë nga rrethina e Tetovës, njofton AIM.

Kjo është pjesë e ciklit të panaireve që Agjencia i realizon në disa qytete më të mëdha nëpër shtet.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *