Home / Kryesoret / Struga gati për plazh (FOTO)

Struga gati për plazh (FOTO)

Në Strugë ka nisur sezoni turistik. Temperaturat e larta kanë bërë që turistët të mbërrijnë në qytezën piktoreske turistike. Ndërsa numri i madh i turistëve janë nga vendi. Ditëve të ardhshme pritet që të mbërrijnë edhe mërgimtarët, që janë në numër të madh dhe që çdo verë kalojnë pushimet në vendlindje. Hotelierët dhe pronarët e lokaleve të tjera thonë se janë në pritje të një sezoni më të pasur, në krahasim me sezonet e kaluara. (INA)

 

 

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *