Home / Lajme / Botë / Sulm me hanxhar në Londër

Sulm me hanxhar në Londër

Policia ka arritur në sheshin Russell të Londrës pas raportimeve për therje.

Të paktën pesë makina të policisë dhe një ambulancë janë dërguar në qendër të Londrës,

Raportime të pakonfirmuara thonë se një bandë me motoçikleta dhe hanxharë janë të përfshirë në këtë incident./Arbresh.info

Gjithashtu lexo

Lind 10 vjeçarja indiane, viktimë e dhunimit

Një vajzë 10 vjeçare ka lindur foshnjën e saj sot në Indi, si shkak i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *