Home / Lajme / Maqedoni / Sulmohet ekipi i TV24

Sulmohet ekipi i TV24

Ekipi i TV24 është sulmuar në Shtip përderisa ata kanë qenë duke e bërë detyrën e tyre, informimin për një kronikë për një qendër tregtare në qytet, 

 

Personi që ka sulmuar gazetarin dhe kameramanin është prezentuar si sigurim i qendrës tregtare.

Njëherit është ofruar dhe ju është kërcënuar verbalisht duke ju thënë se do të ju’a thej kamerat dhe pastaj me duar ka tentuar të bëjë të njejtën gjë.

Rrjedhimisht, ekipi i TV24 më herët ka nxjerrë një kronikë ku flitet për mbindërtimin e dyshimtë të kësaj qendre tregtare.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *