Home / Lajme / Kronika e zezë / Sulmon ish-bashkëshorten në ditën e Fitër Bajramit

Sulmon ish-bashkëshorten në ditën e Fitër Bajramit

Një person është arrestuar në Obiliq, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht ish-bashkëshorten e tij, e cila ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim i nevojshëm mjekësor.

 

 

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt, ndërsa për çështje sigurie të njëjtit i është konfiskuar arma personale, të cilën e posedonte me leje përkatëse.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *