Home / Kuriozitete / Takat te burrat – kthehen në modë

Takat te burrat – kthehen në modë

Këpucët me taka janë bërë për të ecur – pavarësisht se çfarë gjinie jeni.

Ka shumë mënyra se si shoqëria i pranon gjërat kur flitet për pamjen e femrave, por jo edhe për burrat.

Por që kohërat po ndryshojnë. Duket se tash takat te mbathjet e burrave janë rikthyer në modë.

Fjalë për fjalë kjo ju është thënë në biblën e modës ‘Vogue’, transmeton Klan Kosova.

Takat te burrat thuhet se janë për vetësiguri dhe vetëbesim dhe se nëse shihen te ata nuk duhet të merret si diçka seksi.

Gjithashtu lexo

Sherr femrash, rrihen në parkun e fëmijëve (Video)

Një video është bërë mjaft virale në internet, pasi në të shfaqen dy femra që …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *