Home / Lajme / Maqedoni / Takim i ministrit Nikollovski me disa shoqata bujqësore

Takim i ministrit Nikollovski me disa shoqata bujqësore

Në Ministrinë e Bujqësisë sot do të mbahet takim me përfaqësues të disa shoqatave bujqësore.

Në takim, siç është paralajmëruar, do të marrë pjesë minsitri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe EKo0nomisë së Ujërave, Ljupço Nikollovski, ndërkaq do të bisedohet për disa çështje nga sfera e bujqësisë.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *