Home / Lajme / Maqedoni / Takim për Programin për reforma ekonomike

Takim për Programin për reforma ekonomike

Ministria e Financave sot në Shkup organizon  takim inicues për Programin për reforma ekonomike.

Në takim, siç paralajmëroi Minsitria e resorit, do të flasin ministri i Financave, Dragan Tevdovski, përfaqësuesi i Drejtorisë për politikë fqinjësore dhe negociata për zgjerim të Komisionit evropian, Uilliam Noe, si dhe udhëheqësja e Sektorit për Evropë Juglindore në OECD, Marzhena Kiselevska.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *