Home / Lajme / Maqedoni / Taksisti përplas me makinë vajzën e re, sulmohet nga kalimtarët në Shkup

Taksisti përplas me makinë vajzën e re, sulmohet nga kalimtarët në Shkup

Një vajzë e re dje  pasdite është shkelur nga makina në kalimin për këmbësorë në lagjen Novo Lisiçe të Shkupi,

Aksidenti ndodhi në bulevardin “Vidoe Smilevski Bato”, dhe më lëndime e pësoi këmbësorja në të cilën ende nuk dihen rrethanat në të cilat u shkel nga taksisti në kalimin e këmbësorëve.

Në vendin e ngjarjes menjëherë ka arritur ndihma e shpejtë.

Qytetarët nxituan në vendngjarje, dhe disa prej tyre kanë sulmuar fizikisht shoferin, të revoltuar që shkeli fëmijën në kalim për këmbësorë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *