Home / Kryesoret / Taravari dridh mjekët që në mëngjes, kontrolle në Klinikën e Neurologjisë

Taravari dridh mjekët që në mëngjes, kontrolle në Klinikën e Neurologjisë

Ministri i Shëndetësisë Arben Taravari, së bashku me zavendës ministrin Goce Cakarovski, sot patën takim pune me kolegët e Klinikës Universitare për Neurologji në Shkup, me të cilët e pinë kafen e mengjesit dhe biseduan për punën e mëtejshme në klinikë dhe planet e ardhshme.
Kjo do të jetë praktikë e ministrit, së bashku me zavendës ministrin një herë në javë të vizitojnë nga një prej klinikave dhe të bisedojnë me udhëheqësinë dhe të punësuarit në klinikat universitare.

Gjithashtu lexo

Përmes Serbisë po zbatohet një skenar për destabilizimin e Ballkanit, ja kush alarmon

Lidhja Demokrate e Maqedonisë (LD) nëpërmjet një kumtese vlerëson se tërheqja e personalit të ambasadës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *