Home / Lajme / Maqedoni / Taravari ja mësynë Haraçinës (Video)

Taravari ja mësynë Haraçinës (Video)

Arben Taravari sot vizitoi ambulantën e fshatit Haraçinë, ku u bisedua për hapat e para të realizimit të premtimeve të Aleances për Shqiptarët, njëra ndër të cilat ishte edhe realizimi i punës 24 orë dhe punësimi i mjekëve dhe motrave të reja medicinale.

Linku i videos: https://www.facebook.com/arben.taravari

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *