Home / Kryesoret / Të reshura të dendura shiu në rajonin e Dibrës, Prilepit, Kriva Pallankës dhe Kamenicës Maqedonase

Të reshura të dendura shiu në rajonin e Dibrës, Prilepit, Kriva Pallankës dhe Kamenicës Maqedonase

Rajoni i Dibrës është përfshirë nga një rrebesh shiu që ka arritur deri në 40 litër për metër katror, i shoqëruar nga vetëtima të shumta,

 

Enti Hidro-Meteorologjik bën të ditur se moti i paqëndrueshëm dhe me të reshura të dendura shiu, përfshi vetëtima, ka përfshirë rajonin e Prilepit, Kriva Pallankës dhe Kamenicës Maqedonase.

Edhe në rajonet tjera të vendit pritet që të ketë të reshura të dendura shiu.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *