Home / Lajme / Kronika e zezë / Të shtëna me armë zjarri, një i plagosur në Shkup

Të shtëna me armë zjarri, një i plagosur në Shkup

Tv Shenja njofton se mëngjesin e sotëm ka patur të shtëna me armë zjarri në Shkup. Rasti ka ndodhur rreth orës 11:00, me ç’rast është plagosur një person në rrugën “Momin Potok”, Maqedoni.

 

Babë e bir nga Haraçina me pistoleta kanë shtënë disa plumba në drejtim të 38-vjeçarit nga Shkupi, ndërsa më pas janë larguar me makinë.

Personi i plagosur është dërguar në Qendrën Klinike Sistina. Në vendngjarje janë gjetur katër gëzhoja dhe gjurmë të gjakut.

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *