Home / Lajme / Kronika e zezë / Të shtëna me armë zjarri, nuk ka të lënduar

Të shtëna me armë zjarri, nuk ka të lënduar

Të shtëna me armë zjarri në Durrës janë dëgjuar gjatë mbrëmjes së sotme.

Rreth  orës 22:20, në lagjen Nr.3 Durrës është qëlluar në ajër me armë zjarri.

Nga të shtënat me armë nuk ka persona të dëmtuar.

Në vendngjarje kanë shkuar Efektivet e Policisë, të cilët po punojnë për identifikimin e autorëve dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Gjithashtu lexo

Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur

Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur   Një aksident I rëndë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *