Home / Lajme / Kronika e zezë / Therret në zemër 24 vjeçari nga Gërçeci në Çarshinë e Shkupit

Therret në zemër 24 vjeçari nga Gërçeci në Çarshinë e Shkupit

Persona të panjohur me thikë mbrëmë rreth orës 23:30 i kanë shkaktuar lëndime në pjesën e zemrës personit M.B. (24) nga fshati Gërçec i Shkupit.

Siç kumtoi sot MPB-ja, personi u sulmua para një kafiterie te sheshi Skenderbeu në Shkup.

I lënduari u dërgua në Qendrën klinike në Shkup, ku iu tregua ndihmë mjekësore dhe gjendet në rrezik për jetë.

Po ndërmrren masa për gjetjen e autorëve dhe për ndriçimin e tërësishëm të rastit.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *