Home / Lajme / Rajon / Tiranë, arrestohet edukatorja e kopshtit privat, dhunoi fëmijët

Tiranë, arrestohet edukatorja e kopshtit privat, dhunoi fëmijët

Një edukatore kopshti në Tiranë është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë ndaj fëmijëve. E arrestuara është 30-vjeçarja me iniciale D.R, e cila u arrestua pas kallëzimit në komisariat nga dy qytetare me iniciale J.B dhe M.L.

Sipas denoncimit, në dy raste të ndryshme edukatorja e një kopështi privat në rrugën “Nikolla Lena”, ka ushtruar dhunë fizike ndaj fëmijëve  të tyre të mitur në këtë kopsht.

Në cilësinë e provës materiale janë sekuestruar pamjet filmike të kamerave të sigurisë të  këtij kopshti.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *