Home / Lajme / Kronika e zezë / Tragjedi e rëndë në familjen shqiptare, djali vret babain dhe nënën

Tragjedi e rëndë në familjen shqiptare, djali vret babain dhe nënën

Durrësi është tronditur mëngjesin e sotëm nga një krim i rëndë në familje, ku djali ka vrarë babain dhe nënën e tij.

Ngjarja e rëndë raportohet se ka ndodhur në fshatin Xhafzotaj.

 

 

Forca të policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë bërë arrestimin e autorit të vrasjes së dyfishtë. Nga hetimet paraprake dyshohet se vuan nga probleme mendore.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *