Home / Showbiz / Vajza e Barack Obamas mbush 16 vjet, ‘çmend’ internetin me fotot e ditëlindjes (Foto)

Vajza e Barack Obamas mbush 16 vjet, ‘çmend’ internetin me fotot e ditëlindjes (Foto)

Sasha Obama ka festuar ditëlindjen e 16, dhe fotot nga festa janë publikuar online.

Ish-vajza e parë, e cila ishte vetëm shtatë vjeçare kur babai i saj mori udhëheqjen e Shtëpisë së Bardhë, ka shkëlqyer në fustan të kuq dhe qafore ari.

Në rrjetet sociale është komplimentuar pamja e saj prej modeleje.

Sasha është emri i saj i shkurtuar i emrit Natasha.

Gjithashtu lexo

Humb jetën aktori i mirënjohur

Kuzey Vargin, një prej emrave më të njohur të kinematografisë turke është përcjellë për në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *