Home / Showbiz / Vajza e Shyhretes sapo publikoi këngën e re (VIDEO)

Vajza e Shyhretes sapo publikoi këngën e re (VIDEO)

Engjëllusha Salihu, vajza e këngëtares Shyhrete Behluli sapo erdhi me këngë të re.

Ajo në këtë klip të punuar nga EMF Creative duket bukur me veshje të ndryshme, shkruan arbresh.info.

Teksti i këngës ka të bëj me vajzat që do të martohen dhe titullin e mban ‘Kanagjegji’.

Për më shumë ndiqeni këngën dhe videoklipin e saj./Arbresh.info


Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *