Home / Kryesoret / Varrosen viktimat e vrasjes së katërfishtë në Gllumovë

Varrosen viktimat e vrasjes së katërfishtë në Gllumovë

Në fshatin Gllumovë është bërë sot varrimi katër viktimave të djeshme. Në ceremoninë e varrimit kanë marrë pjesë një numër i konsiderueshëm i banorëve, të cilët kanë ndarë dhimbjen për këtë ngjarje tragjike.

Sot gjatë ceremonisë së varrimit janë parë një numër i konsiderueshëm i forcave policore që janë kujdesur për sigurinë.

Dje, dorasi Shaban Sulejmani nga Gllumova ka vrarë vëllaun dhe dy nipërit, ndërsa në fund ka vrarë edhe veten.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *