Home / Kuriozitete / Vellai kendon ne Dasmen e Motres Video emocionuese

Vellai kendon ne Dasmen e Motres Video emocionuese

Vellai kendon ne Dasmen e Motres Video emocionuese
Motra merr 1 surprize te mrekullueshme ne Dasmen e saj prej vellaut te saj dukei kenduar kege,ajo u emocionua shume nga vellau i saj i vogel. Ishte nje ndjenje shume e mire dhe shume emocionuese.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *