Home / Lajme / Botë / Vetura fluturon në autostradë dhe bie në autobusin e udhëtarëve

Vetura fluturon në autostradë dhe bie në autobusin e udhëtarëve

Një kamerë ka kapur momentin e tmerrshëm kur një shofer mbytet në një përplasje me një veturë e cila fluturoi në autostradë dhe ra në autobusin e udhëtarëve.

Videoja tronditëse shfaq veturën e dalë jashtë kontrollit përderisa fluturon në ajër në një autostradë në Japoni.

Vetura më pas përplaset në autobus, kamera e të cilit më vonë u mor për t’u nxjerrë videoja, transmeton Gazeta Express.

Shoferi i autobusit mbeti i vdekur në vend dhe më shumë se 20 pasagjerë të tjerë u lënduan, shkruan Mainichi.

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *