Home / Showbiz / Vjen “Kanagjegji” nga Engjëllusha Salihu (Video)

Vjen “Kanagjegji” nga Engjëllusha Salihu (Video)

Engjëllusha Salihu këtë të premte publikon këngën e saj më të re.

Kënga mban titullin “Kanagjegji” dhe është vizuelizuar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se Engjëllusha është vajza e këngëtares Shyhrete Behluli, nga e cila e ka trashëguar edhe talentin për muzikë

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *