Home / Lajme / Kronika e zezë / Vrasje e katërfishtë në Gllumovë të Shkupit vrau vëllaun dhe dy djemt e vëllaut

Vrasje e katërfishtë në Gllumovë të Shkupit vrau vëllaun dhe dy djemt e vëllaut

Më herët u raportua për një incident të rëndë në Gllumovë, rrethina e Shkupit, ku u tha të jenë vrarë katër persona, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Sipas Tv Shenja, bëhet fjal për një vrasje në një kafeteri. Dorasi, SH.S fillimisht ka vrarë vëllain e tij, A.S, e më pastaj dy djemt e vëllezërve të tij, M.S dhe A.S. Pas kësaj, dorasi ka vrarë veten.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *