Home / Lajme / Kronika e zezë / Vrasje me armë zjarri te stadiumi ‘Selman Stërmasi’ në Tiranë

Vrasje me armë zjarri te stadiumi ‘Selman Stërmasi’ në Tiranë

Të shtëna me armë zjarri raportohen të jenë dëgjuar pranë stadiumit ‘Selman Stërmasi’ në kryeqyet.

Burime për Lapsi.al raportojnë se në policia ka ardhur një telefonatë për vrasje.

Viktime ka mbetur shtetasi Tefik Hyka.

Vrasësi i Tefik Hykës ka qenë me motor dhe eshte larguar nga vendi i ngjarjes.

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *