Home / Lajme / Botë / Vrima ka “gëlltitur” një piceri lokale në Ohajo

Vrima ka “gëlltitur” një piceri lokale në Ohajo

 Në vendin e vogël Kruskuill në shtetin amerikan Ohajo, nën një piceri të njohur lokale është hapur një vrimë me thellësi prej gjashtë metrave dhe e ka “gëlltitur” ndërtesën, por për fat askush nuk është lënduar.

Vrima e cila është paraqitur nën ndërtesë, e ka rrëzuar katin e parë të objektit. Piceria pas 47 vjet ekzistimi do të duhet të mbyllet pasi është shkatërruar tërësisht.

Të punësuarit dhe banorët e Kruskuillit thonë se kanë arritur të shpëtojnë një pjesë të pajisjes dhe ushqimit, ndërsa ekipet e ndërtimit po përgatitet ta përfundojnë rrëzimin e ndërtesës.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *