Home / Kryesoret / Zaev: Nuk duhet të humbim as një ditë në rrugën euro-integruese (Foto)

Zaev: Nuk duhet të humbim as një ditë në rrugën euro-integruese (Foto)

Kryeministri Zoran Zaev ka sqaruar atë çfarë i ka thënë eurokomisionerit Johannes Hahn, në takimin e tyre dhe në mbledhjen e veçantë qeveritare.

Ai thotë se e ka porositur eurokomisionerin hahn se Qeveria do që t’u ndihmoje qytetarëve dhe shtetit me proces reformues, duke shtuar se nuk duhet të humbet as edhe një ditë në rrugën euro-integruese.

 

 

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *