Home / Showbiz / Zanfina detyrohet të zgjedh mes Gentës dhe Leonora Jakupit (Video)

Zanfina detyrohet të zgjedh mes Gentës dhe Leonora Jakupit (Video)

Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili ishte protagoniste e rubrikës ‘Kë zgjedh’ të emisionit Mirage, këtë të premte.

Ajo u detyrua të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës sonë, duke dhënë edhe nga një arsye për këtë zgjedhje.

Zanfina u vu në siklet edhe kur u detyrua të zgjedhte mes Gentës dhe Leonora Jakupi.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe kuptoni dhe për kë zgjodhi Zanfina.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *