Home / Kuriozitete / Zgjodhën shtëpinë e gabuar për të plaçkitur, hajni e pëson shumë keq (Video)

Zgjodhën shtëpinë e gabuar për të plaçkitur, hajni e pëson shumë keq (Video)

Pronari i një shtëpie në Florida të Shteteve të Bashkuara, i është kundërvënë pesë hajnave të armatosur dhe ka mbajtur njërin peng derisa kanë ardhur forcat e rendit.

Megjithëse ata kishin pushkë, thika të gjata dhe njëri prej tyre një levë, iu desh të ikin përjashta, transmeton Telegrafi.

Ata janë ndaluar dhe identifikuar, ndërsa së shpejti pritet të dalin para drejtësisë nën akuzën për armëmbajtje pa leje dhe tentimit të plaçkitjes.

Videoja e postuar më poshtë, tregon ata teksa kërcënojnë të pranishmit, si dhe derisa ikin të frikësuar. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Sherr femrash, rrihen në parkun e fëmijëve (Video)

Një video është bërë mjaft virale në internet, pasi në të shfaqen dy femra që …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *