Home / Lajme / Kronika e zezë / Zhduket një djalë nga Peja

Zhduket një djalë nga Peja

Policia ka bërë të ditur se dje një person ka lajmëruar në Polici se djali i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohur për vendndodhjen e tij.

 

Rasti është duke u hetuar.

Gjithashtu lexo

Zjarr në Zhelinë të Tetovës, digjet një shtëpi e braktisur

Dje rreth orës 15:20 në fshatin Zhelinë të Tetovës ka shpërthyer zjarr në një shtëpi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *