Home / Lajme / Maqedoni / Zhernovski: Çdoherë kur do të na kritikoni, do t’ua nxjerri fotografinë e kamionit në gropë

Zhernovski: Çdoherë kur do të na kritikoni, do t’ua nxjerri fotografinë e kamionit në gropë

‘Sot nuk do të komentojë asgjë për kamionin e rrëzuar në gropë tek shadërvani i qytetit, vetëm për shkak të asaj se nuk dua të njollos festën që hendbollistët e Vardarit e kanë merituar dhe gëzimin që na kanë sjellur’, shkruan kryetari i komunës Qendër, Andrej Zhernovski, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Ai oponentëve të tij politik përmes FB u shkruan se çdo konferencë shtypi në vijim, çdoherë kur do të flasin për punët e tyre, do t’u përgjigjet përmes fotografisë ku shihet kamioni në gropë, si shkak i cilësisë së punës në sheshin ‘Maqedonia’.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *