Home / Kryesoret / Zulfi Adili – Qufa emërohet në këtë post

Zulfi Adili – Qufa emërohet në këtë post

Agjencia e Lajmeve Zhurnal “eskluzivisht” mëson se Aleanca për Shqiptarët për Sekretarë shtetërorë ka emëruar Zulfi Adili – Qufa në Drejtësi.

Ndersa, emrat e sekretarëve shtetërorë të Bashkimit Demokrati për Integrim janë:

– Faton Ameti – Sekretariati për  Sistem politik dhe Marrëveshjen e Ohrit

– Nevrus Celiku – Ministria e  Bujqesisë

– Valmir Aziri – Ministria e Kulturës

– Jahi Jahiu – Ministria për Shoqëri  Informatike dhe Administratë

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *