Home / Lajme / Kronika e zezë / 20-vjeçari qëllon nënën me armë zjarri në vendparkimin pas hoteli arsyeja ?

20-vjeçari qëllon nënën me armë zjarri në vendparkimin pas hoteli arsyeja ?

20-vjeçari I.M. nga Shkupi, dje me armë zjarri ka gjuajtur drejt nënës së tij M.M. në pjesën e përparme të stomakut,

Rastin në polici e ka paraqitur daja i tij G.M.

Ngjarja e përgjakshme ka ndodhur rreth orës 15:00 në vendparkimin pas hoteli ‘Stone Bridge’, kur I.M. me armë zjarri, me gjasë pistoletë, ka gjuajtur dhe e ka plagosur nënën e tij, ku i është konstatuar lëndim trupor në spitalin SV.Naum Ohridski.

Policia ka kryer inspektim në vendin e ngjarjes dhe në vijim do të prezantohen arsyet e rastit.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *