Home / Lajme / Kronika e zezë / 57 vjeçari rrokulliset me traktor – (VIDEO)

57 vjeçari rrokulliset me traktor – (VIDEO)

Të dielën në mesnatë në rrugën lokale Zhilcë – Prelubisht, në afërsi të udhëkryqit në fshatin Shemshovë, traktor pa regjistrim që e ka drejtuar 57 vjeçari P.S nga Jegunoci ka humbur kontrollin dhe ka dalur nga rruga.Me këtë rast, vozitësi ka marrë lëndime trupore dhe me veturë tjetër është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës ku është mbajtur për shërim të mëtejshëm.Është kryer hetim dhe punohet në zbardhjen e plotë të rastit. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Ja cilat komuna shqiptare i synon Zaevi

Pas shpalljes së datës për zgjedhjet lokale, lideri i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë Zoran Zaev …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *