Home / Kryesoret / 78 vjeçarin largohet nga shtëpia, familja ofron shpërblim – (VIDEO)

78 vjeçarin largohet nga shtëpia, familja ofron shpërblim – (VIDEO)

Ka humbur 78 vjeçari Aqif Abdullahu nga Tetpva. Sipas familjarëve Abdullahu në orët e hershme më 1 korrik ditën e shtunë është largruar nga shtëpia që ndodhet në lagjen Çarshia e Epërme dhe deri në këto momente nuk ëhstë kthyer, transmeton Televizioni Koha.

 

Familja Abdullahu rastin e ka paraqitur edhe në Policinë e Tetpvës porpërskaj gjitha angazhimeve ende nuk ka asnjë gjurmë. Familja Abdullahui apelon tekl të gjithë ata që kanë ndonjë informatë të lajmërojnë në stacionin me të afërm pse të paarqiten në numrat e telefonit 070 980 798 – 070 618 785. Për personin që do të jep informacion të saktë familja ofron shpërblim prej 1 mijë euro. /Tv Koha/

 

 

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *