Home / Showbiz / A e keni ditur këtë gjë për Vjosa Osmanin e Teuta Rugovën?

A e keni ditur këtë gjë për Vjosa Osmanin e Teuta Rugovën?

Vjosa Osmani dhe Teuta Rugova të gjithë e dimë që janë pjesë e LDK-së dhe të dyjat së bashku janë deputete të Kuvendit të Kosovës, shkruan Botapress.

Në një emision Vjosa Osmani foli për qendrimin e Teuta Rugovës karshi Ramush Haradinajt dhe zbuloi se Teuta Rugova ka qenë studente e saj në AUK.

Pra merret vesh se Teuta Rugova ka qenë studente e Vjosa Osmanit në AUK. /Botapress.info

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *